Destek Hattı:

0532 134 79 48

HİZMET DETAY

Buderus Kombi Montajı

Buderus Kombi Montajı

Doğalgaz Hermetik Kombi Montaj Kurulum İşlemleri
 

Hermetik Kombi Montajı Başkentgaz Sertifikalı Firmaların,  Sertifikalı ustaları dışında başka ustalar tarafından yapılamaz.
Yetkili firmalar dışında müdahale edilmesi yasaktır.
Hermetik Kombi montaj işlemi sırasında kombi bağlantısı şeması kullanılır. Kombi alt bağlantı seti ve doğalgaz borusu, kombinin taşınması(mutfaktan balkona gibi) gereken durumlarda yerleri değişebilir, yerlerinden taşınabilirler. 
Başkentgaz Doğalgaz Projelendirilmesi yapılarak kontrol mühendisleri tarafından tesisatlar kontrol edilir. 
Mevzuata uygun tesisatlar onaylanınca kullanıcıya doğalgaz uygunluk belgesi verilir.

Kombi montajı üretici firmanın ve gaz dağıtım şirketinin şartnamelerine uygun şekilde yapılmalıdır. Aksi taktirde can ve mal güvenliğiniz tehlikede olabileceği gibi cihazın açılışı ve gaz açılışı da olmaz. Yani cihazı kullanamazsınız. Bu nedenle de önerimiz özellikle de güvenliğiniz açısından bu işte sertifikalı kişilerden yardım almanızdır. Bu hususu mutlaka önemseyin ve montaj işlemini kendiniz yapmayın ya da işi bilmeyenlere yaptırmayın…

Pargas Mühendislik olarak doğalgaz tesisatı, doğalgaz tamiri, doğalgaz tadilatı, doğalgaz dönüşümü; proje çizimi, bakım ve onarım işlerinde profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir.
Ankara'nın tüm ilçelerine servis hizmeti vermekteyiz. Çankaya , Keçiören , Çayyolu , Ümitköy , İncek , Gölbaşı , Ayrancı , Sincan , Yeni mahalle , Cebeci , Küçük esat , Altındağ , Mamak gibi tüm bölgelere doğalgaz tesisat kaçaklarına müdahale etmekteyiz.

Doğalgaz tesisatınızın nasıl yapılacağı, hangi güzergahlardan geçeceği, kombinizin nereye konulması gerektiği, ne kadar petek konulursa evinizin ısınacağı gibi birçok sorunuz mühendislerimiz tarafından hesaplanmaktadır.
Başkentgaz Doğalgaz Tesisatında yetki belgeli ustalarımız çalışmaktadır.

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.